ד"ר סרג'יו סוצ'אה

אודות

ד״ר סרג'יו סוצ'אה הינו מומחה לרפואת עיניים ומנתח בכיר לקטרקט וקרנית. משמש כרופא בכיר במרכז הרפואי "מעין" חיפה, ואחראי על תחום קטרקט וטראומה של המקטע הקדמי של העין במחלקת העיניים בבית החולים רמב"ם שבחיפה.

ד״ר סרג'יו סוצ'אה הינו מומחה לרפואת עיניים ומנתח בכיר לקטרקט וקרנית. משמש כרופא בכיר במרכז הרפואי "מעין" חיפה, ואחראי על תחום קטרקט וטראומה של המקטע הקדמי של העין במחלקת העיניים בבית החולים רמב"ם שבחיפה. סיים את לימודי הרפואה בקלוז'-רומניה והתמחה ברפואת עיניים בבית חולים רמב"ם. לאחר סיום התמחותו המשיך לתת התמחות במחלות קרנית ועין חיצונית במשך שנה וחצי, במרכז הבינלאומי בעיר פורלי שבאיטליה.

 

על תחומי מומחיותו נמנים בין היתר: ניתוחי קטרקט, ניתוחי פטריגיום, ניתוחים והשתלות קרנית, טיפול במחלות קרנית, טיפולים בעין יבשה, וטראומה של הסגמנט הקדמי של העין.

 

מאחוריו מספר פרסומים מדעיים בעלי חשיבות בספרות המקצועית בתחום רפואת העיניים, והשתתפות בכנסים בינ"ל בארץ ובחו"ל.

ד"ר סוצ'אה משתף פעולה עם חברות בינלאומיות העוסקות בפיתוח מכשור רפואי בתחום רפואת העיניים, ולקח חלק במשלחת מטעם משרד החוץ שביצעה מערך ניתוחי קטרקט בקמרון שבאפריקה בשנת 2010.

בשנים  2010  ו-2014  זכה ד"ר סוצ'אה בפרס היוקרתי "עובד מצטיין" במרכז הרפואי רמב"ם בחיפה. כיום, במסגרת פעילותו בבית החולים רמב"ם, ד"ר סוצ'אה מדריך מתמחים בתחום רפואת העיניים במהלך ניתוחים ופעילות יום יומית במחלקה, ולוקח חלק משמעותי בהוראה של סטודנטים לרפואה מטעם הפקולטה לרפואה של הטכניון.

ד"ר סוצ'אה נמנה על מנתחי הקטרקט המובילים באזור הצפון, עובד ומנתח בהסכם עם כללית מושלם, ומייעץ ומנתח בהסכם עם חברות הביטוח כלל, מנורה, פניקס, ביטוח ישיר ואיילון.

חברות ביטוח וקופ"ח

חברות ביטוח וקופות חולים מולן נמצא ד"ר סוצ'אה בהסדר:

רוצה להתייעץ?

כאן ניתן להזמין תור לבדיקה